Author: s***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excellent très bien merci beaucoup
Color: Piano Color
Price: 118kr
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303249373969636 |
Author: s***o
Date:
Review: excellent très bien merci beaucoup
Color: Piano Color
Author: b***o
Date:
Review: Queda fenomenal parece natural
Color: Piano Color
Author: c***n
Date:
Review: bonita igual que en la.foto volverá a comprar
Color: Piano Color
Author: k***8
Date:
Review: Heel mooi
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.